O nas

Tak jak do niedawna namiot pogrzebowy, winda czy nagłośnienie do pogrzebu były luksusem, tak wkrótce transmitowanie uroczystości będzie standardem.

Praca za granicą, obawy przed dużym skupiskiem ludzi, kwarantanna lub zwykły brak czasu – to wszystko sprawia, że rodziny bardzo chętnie korzystają z możliwości załatwiania spraw zdalnie. Oglądanie pogrzebu na żywo z ekranu komputera czy smartfona nie jest tu wyjątkiem.

Do tej pory transmisje online były kojarzone ze skomplikowanym zleceniem, które musi wykonać firma zewnętrzna. Dodatkowo taka usługa, z racji dodatkowych osób i zastosowanej technologii, do niedawna niedostępnej powszechnie, była dość kosztowna. Zależnie od czasu transmisji, liczby miejsc, które miałyby być transmitowane oraz liczby kamer, taka usługa kosztowała od 1000 zł nawet do kilku tysięcy złotych za jedną transmisję z pogrzebu, stając się niedostępną dla przeciętnego klienta i zarezerwowaną dla znanych, wysoko postawionych lub zamożnych osób. Te czasy się zmieniły i możesz w prosty i przystępny cenowo sposób zaproponować rodzinie transmitowanie pogrzebu, łącznie z ceremonią w kościele czy kaplicy cmentarnej.

Pogrzebyonline.com powstały na bazie doświadczeń z wieloletniej pracy firmy Brainbox z Gdyni – lidera rozwiązań marketingu internetowego dla branży funeralnej. Jest to rozwiązanie w pełni sprawdzone i funkcjonujące coraz liczniej w wielu firmach. Dla jednoznacznego podkreślenia wysokiej jakości i bardzo zaawansowanej technologii transmisjom nadano brand Funer®️ – najpopularniejszego i największego portalu branży pogrzebowej w kraju. Transmisje z pogrzebów mogą współpracować z modułem nekrologów multimedialnych e-Nekrologi. Z obu nowoczesnych realizacji jesteśmy bardzo dumni.

transmisja z pogrzebu

Jak to działa?

Po zakupie jednego z abonamentów i opcji dodatkowych, masz możliwość transmitowania dowolnej liczby pogrzebów na własnych zasadach.

Nie musisz martwić się o jakiekolwiek licencje, integracje, transfer, serwery streamingowe, kartę SIM itp., gdyż jest to już w pakiecie, który kupujesz w ramach jednej prostej i stałej opłaty.

Sprawdź nasz cennik.

Nasze marki

Innowacyjne podejście do transmisji wideo z pogrzebu